"КАСТОМБРОК "                                                                                              Митно-брокерські послуги в Коростені, Сарнах, Щорсі, Н.-Волинському

(097) 797 54 22 

  • 48
  • 47

ПОСЛУГИ

Ви плануєте розпочати зовнішньоекономічну діяльність?

Ми будемо раді надати Вам митні послуги найвищої якості та допоможемо:

  • Провести акредитацію в митному органі;
  • Правильно скласти зовнішньоекономічний контракт та інші необхідні документи;
  • Швидко та якісно провести митне оформлення вантажу;
  • Консультувати Вас по всіх питаннях ЗЕД;
  • Надавати тільки найякісніші митні послуги.

Послуги, що ми надаємо:

АКРЕДИТАЦІЯ. Акредитація – це обов'язкова реєстрація підприємств суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах, яка здійснюється для ведення зовнішньоекономічної діяльності та  проводиться у відповідному митному органі за місцем державної реєстрації підприємства..................... детально.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ (ІМПОРТ, ЕКСПОРТ). Митне оформлення – це виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення..................... детально.

КОНСАЛТИНОГОВІ ПОСЛУГИ. Метою консалтингових послуг у митній справі є правомірне вивільнення економічних ресурсів для майбутнього використання в господарській діяльності, що дозволяє суб’єкту господарювання легально уникати або в якійсь мірі зменшувати обов’язкові платежі до бюджету у вигляді податкових, митних та інших платежів..................... детально.

ОФОРМЛЕННЯ ІМПОРТУ НАФТОПРОДУКТІВ ТА ГАЗУ (ТРАНСПОРТНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ). ТОВ «КАСТОМБРОК» - митний брокер, головним напрямком діяльності якого є надання послуг з митного оформлення нафтопродуктів та газу (транспортне супроводження з/д вантажів)..................... детально.